lipiec i sieriepień 2024

 

Lipiec

Poniedziałek 1.07

17:00 w intencji Katarzyny z okazji 21 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

Wtorek 2.07

17:00 za + Emilię Wylężek

 

Środa 3.07

17.00 w intencji Beaty z okazji 58 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

Czwartek 4.07

17.00 za ++ Władysława i Emilię, oraz brata Władysława

Piątek 5.07

16.00     Wystawienie Najświętszego Sakramentu

17.00     w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Sobota 6.07

17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu

18:00 W intencji Róż Różańcowych

18:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od Szymona Sikory z rodziną i rodzicami)

 

Niedziela 7.07

8.00 za + Waltera Koniecznego

10.00 o Boże błogosławieństwo dla Janiny Jaworskiej

10:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od rodziny Pasieka)

Poniedziałek 8.07

17.00     za + Antoniego Kowal w 1 rocznicę śmierci

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od Jolanty i Jacka Witalińskich)

 

wtorek 9.07

17.00     za ++ Wiktora Jojko, żonę Marię, rodziców i rodzeństwo

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od rodziny Jużak)

Środa 10.07

17.00     za + Romana Iskrzyckiego w 25 rocznicę śmierci  i ++ z rodziny

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od Karola i Marioli z rodziną)

Czwartek 11.07

17.00     za ++ Jadwigę i Stanislawa Kupka, oraz synów Alojzego i Józefa

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od rodziny Dziędziel)

Piątek 12.07

17.00     za ++ rodziców Stec – Ogrodzki, ++ rodzeństwo i Agnieszkę Kajzer

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od Tomasza i Ewy Konieczny)

 

Sobota 13.07

11.15 Nabożeństwo Fatimskie

12.00 za + rodziców ……………………………  i Justynę, siostrę Elżbietę, męża Karola, brata Antoniego z żoną Danutą i brata Franciszka

18.00: za + Bronisława Sobańskiego (od rodziny Jarco)

Niedziela 14.07

8.00 o Boże błogosławieństwo dla wnuczki Karoliny z mężem

10.00 o Boże błogosławieństwo dla wnuków Jana, Jakuba i Wiktora

10:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od Janiny Żagan)

 

Poniedziałek 15.07

17.00 za ++ rodziców Annę i Franciszka oraz rodzeństwo Albinę i Stanisława

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od Krzysztofa Zając z rodziną)

 

Wtorek 16.07

17.00 za ++ męża Włodzimierza, rodziców i rodzeństwo

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od Roberta Kohuta)

 

Środa 17.07

17.00 za + Wincentego Ciupka i ++ bliskich

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od rodziny Bylica i Macura)

 

Czwartek 18.07

17.00 za ++ rodziców Stefana i Irenę Chrobok i ++ z rodziny

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od uczennic z Czańca)

 

Piątek 19.07

17.00 za + brata Franciszka Pagiełę w 17 rocznicę śmierci

17:00 poza parafią: za + Bronisława Sobańskiego (od pracowników i członków Komisji Egzaminacyjnej Fotografów Beskidzkiej Izby Rzemiosł w Bielsku – Białej)

 

Sobota 20.07

17.00 za + Jana Skupienia w 40 rocznicę śmierci

 

Niedziela 21.07

8.00 o Boże błogosławieństwo dla wnuka Ludwika

10.00 o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łasi dla Marcina Małysza z okazji 50 urodzin

 

Poniedziałek 22.07

17.00 za + Piotra Drabinę w 86 rocznicę urodzin

 

Wtorek 23.07

17.00 za ++ Irenę i Józefa Konowołów i ++ pokrewieństwo

 

Środa 24.07

17.00 za + Annę Kwiczala i ++ rodziców

 

Czwartek 25.07

17.00 za + męża Jana Pikułę

 

Piątek 26.07

17.00 o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Anny z okazji urodzin

 

Sobota 27.07

18.00 w intencji Aleksandry i Karola z prośbą o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Niedziela 28.07

8.00 O Boże błogosławieństwo dla synów Daniela, Piotra i Marka

10.00 dziękczynna z okazji 18 urodzin dla Seweryna Cichowskiego z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

 

Poniedziałek 29.07

17.00 za + Karola Raszkę z rodzicami i rodzeństwem

 

Wtorek 30.07

17.00 za + Łucję, Edwarda i Mariana Kowalskich

 

Środa 31.07                                                                                                         

17.00 za + Elżbietę Holeksa w 30 rocznicę śmierci i + męża Józefa

 

Sierpień

 

1.08  czwartek

17.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Sławomira z okazji urodzin

 

2.08 piątek

16.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź

17.00 w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

3.03 sobota

17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź

18.00 w intencji Róż Różańcowych

 

4.08 niedziela

8.00 o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marian z okazji 90 urodzin

10.00 za ++ z rodziny Tobiasiewicz, Kiecoń i Janicki

 

5.08 poniedziałek

17.00 za a Bronisławę i Józefa Kopeć ++ synów Franciszka i Floriana

 

6.08 wtorek

17.00 za ++ Marię i Franciszka Kwiecińskich i ++ rodziców z obydwu stron

 

7.08 środa

17.00 za + Janusza Pić i ++ rodziców

 

8.08 czwartek

17.00 za + Gerarda Rozankę (od Rodzin Domowego Kościoła i Szafarzy par św. Piotra i Pawła)

 

9.08 piątek

17.00 za ++ rodziców Wawrzyńca i Helenę Hulbój i bratową Alinę

 

10.08 sobota

17.45 modlitwa za zmarłych

18.00 za ++ Wiktora Zbijowskiego, żonę Helenę, synów, rodziców i rodzeństwo

 

11.08 niedziela

8.00 w intencji Andrzeja z okazji 55 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo

11.00 za + Bronisława Kuklę i ++ rodziców

 

12.08  poniedziałek

17.00 za + Stanisława

 

13.08 wtorek

11.15 Nabożeństwo Fatimskie

12.00 za + Gerarda Rozankę (od Apostolatu Maryjnego)

 

14.08 środa

17.00 za + Gerarda Rozankę (od Małgorzaty i Henryka Lebiedzik)

 

15.08 Wniebowzięcie NMP

8.00 za + Gerarda Rozankę (od rodziny Gazda)

10.00 w intencji Barbary z okazji 75 urodzin z prosba o Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

16.08 piątek

17.00 za ++ rodziców Leokadię i Władysława Opiłka oraz brata Bogusława

 

17.08 sobota

17.45 modlitwa za zmarłych

18.00 za ++ Adama Nowosińskiego i Weronikę Kaczmarczyk

 

18.08 niedziela

8.00 o Boże błogosławieństwo z okazji 80 rocznicy urodzin dla Janiny

10.00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 18 urodzin Natalii

 

19.08 poniedziałek

17.00  za + Leszka Frydrychowskiego i jego rodziców (od rodziny Goryczka)

 

20.08 wtorek

17.00 za ++ Bogdana i Helenę Sabat

 

21.08 środa

17.00 za ++ rodziców Helenę i Michała

 

22.08 czwartek

17 za + Bogumiła Staniek

 

23.08 piątek

17.00 za + Gerarda Rozankę (od Marii Wrzoś)

 

24.08 sobota

17.45 modlitwa za zmarłych

18.00 za ++Janinę i Karola Gaś w 20 rocznicę śmierci i syna Eugeniusza

 

25.08 niedziela

8.00 za +Leszka Frydrychowskiego (od sąsiadów z ul. Szpitalnej)

10.00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Zbigniewa z okazji 27 rocznicy ślubu

 

26.08 poniedziałek

17.00 w intencji Edyty z okazji 26 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

 

27.08 wtorek

17.00 za + Leszka Frydrychowskiego (od sąsiadki Jaworskiej)

 

28.08 środa

17.00 za ++ Karola i Ewę Sabat

 

29.08 czwartek

17.00 za + męża Andrzeja, jego rodziców Marię i Andrzeja i brata Jana

 

30.08 piątek

17.00 za + Andrzeja Czajkowskiego

 

31.08 sobota                                                                                      z

17.45 modlitwa za zmarłych

18.00 w intencji wnuków Katarzyny, Emilii i Piotra z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego

 

 

Kontakt

Parafia pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Skoczowie („Szpitalik”)
43-430 Skoczów
ul. Szpitalna 2
Nr konta parafialnego:
36 1050 1070 1000 0090 3207 6573
ING
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek  9.oo-11.oo

wtorek  nieczynne

środa  nieczynne

czwartek  9.oo-11.oo

piątek  15.oo-17.3o

Kancelaria parafialna znajduje sie przy ul. Kościelnej 8

 

Protokoły do zawarcia małżeństwa spisywane są po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu - tel. 33 853 32 49

  

PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO

Skoczów, ul. Harcerska 12 /Dom spotkań Parafii MB Różańcowej na Górnym Boże/
czynna w środy od godz. 16.3o do 19.oo (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)
tel. 692 221 377